KONST / Litografier / Grafiskt blad 14298010
nr 1429 8010
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Längtan". Signerad, numrerad 12/30,28x38cm, oramad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:43:26
1/11 14:25:53